Hakkımızda

Fırınımıza Hoşgeldiniz

En tatlı başlangıçların, en leziz tariflerin
ve
Enfes kahvelerin hikayesi buradan başlıyor...
SGFIRINDAN

İşte SGfırından Ailesi…

Misafirlerimizin bir kafedeki tüm beklentilerini karşılamak ve ürünlerimiz konusunda her zaman taze leziz ürünler sunarak siz misafirlerimizi mutlu karşılayıp mutlu bir şekilde uğurlamak.

Kafe ve Fırın Sektöründe müşterilerimizin memnuniyeti ve hijyen kurallarını benimseyerek İstanbulun ilk akla gelen ve tercih edilen mekanları olmak.

Kalite ve Uygun fiyat dengesini sağlayarak siz müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olabilmek.

Kaliteli ve Sorumluluklarında deneyimli kadro.

Hijyen kurallarına sadık kalarak üretim.

Taze, leziz ve sıcak ürünler.

Hızlı ve Güler yüzlü hizmet.

5 +

SGFIRINDAN ŞUBESİ

20 +

KAHVE ÇEŞİTİ

30 +

ÜRÜN ÇEŞİTİ

300 +

MUTLU MÜŞTERİ

” Herşey Fırından… “

Fırından çıkan sıcak lezzetler en güzel ve en özel günlerinizin hep yanında…

Türkiye’nin en iyi buğdaylarını tedarik ederek kendi mutfağımızda harmanlayıp pişirip siz değerli misafirlerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gururu yaşarken ürünlerimizin üretiminde ve pişirilmesinde sağlık koşullarını ve hijyen kurallarının üzerinde titizlikle durarak ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Mutfaklarımızda ve Fırınlarımızda günlük denetim ve temizlik programları ile her gün sterilize ederek ürünlerimizi siz sevgili fırından müşterilerimize sunuyoruz…

Profesyonel kadromuz ile ve en iyi lezzet anlayışı ile beraber üretimlerimize devam ederken her geçen gün yeni tarifler ve yeni tatları menümüze ekleyerek siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunuyoruz…

beslenlogo4
sgfirindan-logo
dgky3
Open chat
Powered by